czwartek, 28 września 2017

Dwa tygodnie darmowej rozrywki z Showmax

Duże portale VOD pojawiają się na polskim rynku jak grzyby po deszczu. Tym razem kilka słów o promocji najmłodszego z nich, czyli Showmax'a. Jest to serwis internetowy, gdzie w ramach miesięcznej opłaty otrzymujemy dostęp do katalogu filmów, seriali i programów dla dorosłych i dzieci online, które można oglądać w dowolnych ilościach, w dowolnym czasie i miejscu - bez reklam. 

Showmax poleca również pozycje z katalogu w zależności od preferencji użytkownika, w ramach indywidualnych profili. Dzieci mogą oglądać treści w bezpiecznym środowisku dzięki możliwości ustawienia profili zabezpieczonych PIN. Showmax kataloguje produkcje dla dzieci w zależności od wieku - dla najmłodszych, starszych dzieci i nastolatków. 

Showmax można oglądać na Smart TV, smartfonach, tabletach, komputerach i media playerach, a także przez Chromecast i AirPlay. Istnieje również możliwość ograniczenia zużycia danych, jak również ściągnięcia filmów i seriali do obejrzenia później, bez dostępu do internetu.


Promocja na start
Nowi abonenci, którzy wprowadzą dane dotyczące płatności, otrzymają dostęp do pełnej wersji serwisu na okres próbny w celu sprawdzenia usługi. Subskrypcję można w każdym momencie anulować. Jeżeli tego nie zrobisz, płatność będzie pobrana automatycznie po upłynięciu okresu próbnego. W ten oto sposób możemy wypróbować Showmax'a za darmo przez 14 dni.


2 komentarze:

  1. Netflix chyba lepszy, ale showmax ma więcej ojczystego kina

    OdpowiedzUsuń
  2. No netflix króluję, ale showmax ma o wiele więcej ojczystego kina to akurat fakt - ja oglądam i to i to

    OdpowiedzUsuń