wtorek, 12 marca 2019

Karty podarunkowe od Allegro pomysłem na prezent

Obdarowanie bliskiej osoby coraz częściej sprawia nam kłopot. Posiadamy więcej przedmiotów, mamy różnorodne upodobania - nie jest łatwo trafić w gusta najbliższych. Dobrym rozwiązaniem tego problemu wydaje się być karta podarunkowa. Umożliwia ona dokonanie dowolnego zakupu w wybranym sklepie marki za opłaconą wcześniej kwotę. 

Od pewnego czasu możliwość zakupu takich kart umożliwia znany wszystkim portal Allegro. Wykorzystać kartę możemy we wszystkich sklepach wystawiających przedmioty w serwisie. Obdarowany kartą dokona zakupów zgodnie ze swoimi potrzebami - to wydaje się być największą zaletą tego rodzaju pomysłu. Również okres w którym można dokonać zakupów jest długi - Karta podarunkowa jest ważna przez jeden rok od momentu jej zakupu.

Voucher Allegro można wykorzystać zarówno robiąc zakupy na stronie internetowej, jak i mobilnie przez aplikację. Korzystając z tej formy płatności możemy kupić jednorazowo wiele przedmiotów od różnych sprzedawców - składając zamówienie przez koszyk. Kartę podarunkową należy wykorzystać przed finalizacją płatności za całe zamówienie.

Kartę podarunkową można zakupić elektronicznie lub w formie tradycyjnej w wielu punktach sprzedaży na terenie kraju. Drugie rozwiązanie jest idealne dla wzrokowców i osób, które cenią sobie materialne doznania..;-)
Jedynym minusem kart przedpłaconych allegro jest fakt, iż płatność kartą podarunkową nie obejmuje kosztów przesyłki, które należy opłacić, wykorzystując dostępne metody płatności.

1 komentarz:

  1. Ostatnio miałem możliwość zakupienia takich kart z której zresztą skorzystałem i nie żałuję swojej decyzji.

    OdpowiedzUsuń