poniedziałek, 28 października 2019

HIT: 50 PLN od Twisto - darmowej usługi płatniczej

Twisto to nowa usługa płatnicza, która promuje się na polskim rynku od kilku tygodni. Obecnie trwa promocja, w której za rejestrację w Twisto i potwierdzenie swojego konta możemy otrzymać aż 50 PLN.

Co to jest Twisto?
Aplikacja umożliwia odroczenie płatności na rzecz sklepu. Kupujemy towar teraz, a płacimy za niego później. Na uregulowanie płatności mamy 45 dni.

Twisto oferuje również darmową (realną) kartę, którą można dokonywać płatności na całym świecie. Karta płatnicza wydawana jest przez Mastercard i oferuje przeliczenie transakcji po atrakcyjnych kursach walut - tak jak Revolut.

Jak otrzymać 50 PLN od Twisto?
Należy zarejestrować się za pomocą formularza partnerskiego na stronie Twisto oraz podać kod promocyjny jednego z partnerów np: PAWELP77
Podczas rejestracji trzeba podać swoje dane i adres zamieszkania. Należy również przesłać skan lub zdjęcie dowodu - dowód osobisty potrzebny jest tylko i wyłącznie do potwierdzenia naszych danych osobowych, a później nie jest przechowywany na serwerze. Do potwierdzenia rejestracji należy wykonać przelew internetowy o wartości 1 zł.

{aktualizacja} Twisto zrezygnował z weryfikacji tożsamości poprzez wysyłanie zdjęcia dowodu osobistego oraz selfie! Od teraz w celu potwierdzenia tożsamości wystarczy tylko przelew weryfikacyjny.
Ile kosztuje Twisto – opłaty i prowizje
Twisto jest w pełni darmowe, działa podobnie do karty kredytowej – mamy okres bezodsetkowy o długości do 45 dni. Termin spłaty salda można przesunąć o kolejny miesiąc - koszt: 45 groszy za każde 10 zł.

Kiedy otrzymam środki?
50 zł w postaci 50 pkt otrzymamy po weryfikacji naszej rejestracji. Zazwyczaj trwa to 1 dzień roboczy. Punkty możemy wydać na opłacenie naszych zakupów. Dokonujemy zakup, logujemy się na Twisto i spłacamy je saldem punktowym.

Zarabiaj dodatkowe środki!
Po weryfikacji konta sami możemy polecać aplikację Twisto swoim znajomym i zarabiać na tym kilka złotych (tj. kilka punktów).

Warto wspomnieć, że Twisto pochodzi z Czech i jak staje się coraz popularniejsze w naszym regionie. Udziałowcem Twisto jest ING Bank.

kod promocyjny: PAWELP77

7 komentarzy:

 1. Czy trzeba przesyłać dokumenty potwierdzające zarobki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie dokumenty nie są potrzebne. Jedynie musimy przedstawić dokument tożsamości.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Nie chcę być złośliwy, ale co tu jest HITowego? 50 zł do zdobycia to na pewno nie hit!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak za brak wymogów do spełnienia to dobra nagroda
   Tym bardziej, że usługa ma swoje plusy.
   Ja planuje zrezygnować z karty kred. Citi i pozostać przy karcie od Twisto

   Usuń
  2. Ale Ty serio mówisz? Rezygnujesz z karty Citi, gdzie masz RRSO 10%, na karte Twisto gdzie masz RRSO 50%??? ja robię tak jak wszyscy... zgarniam ile się da z programu polecającego i zamykam konto Twisto. Do przewalutowań mam Revoluta

   Usuń
  3. Może rezygnuje aby być za jakiś czas nowym klientem i zgarnąć tablet czy jakiś bon.

   Usuń
 3. Podobno firma nie współpracuje z BIK, więc nie wpływa na scoring!

  OdpowiedzUsuń