środa, 18 lutego 2015

Wypełnij krótką ankietę i zyskaj z lokatą 6% - HIT!!


Nowy Bank? Nowa oferta? Jedno jest pewne, nasze zdanie jest potrzebne!


W nowej promocji "Wymarzone konto" możemy odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie wymarzonych usług bankowych, dzięki czemu otrzymamy możliwość (nie obowiązek!) założenia lokaty 6% oraz atrakcyjnego konta.

Na chwilę obecną nie wiadomo jaki podmiot stoi za akcją promocyjną. Wiemy tylko, że promocja została zainicjowana przez znany polski bank, który występuje incognito. Wszystko po to, aby wyniki ankiety były jak najbardziej obiektywne.

Nagroda gwarantowana za wypełnienie ankiety

Nagrodą jest lokata bankowa z wysokim oprocentowaniem na 6% oraz możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród dodatkowych za polecenie konta znajomym.

Warunki lokaty

Lokata 6% w skali roku. Kwota lokaty może wynieść 1 000 – 20 000 zł, natomiast czas jej trwania to 3 miesiące.


Przebieg promocji
Co najważniejsze! Nie ma obowiązku założenia lokaty/konta. Wypełniając ankietę nie zobowiązujemy się do niczego! Jedynie po pewnym czasie otrzymamy (spersonalizowaną?) ofertę usługi bankowej wraz z lokatą 6%.

Warto poświęcić chwilę aby wypełnić ankietę. Może to będzie akurat okazja roku? ;)

Opisywana promocja dobiegła końca.

7 komentarzy:

 1. Jak to nie zobowiązujemy się do niczego, sprzedajemy swoje dane do celów marketingowych nieznanemu podmiotowi.
  I nie daj Boże aby to był Getin..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody zawsze można wycofać :)
   W takich promocjach zawsze są obowiązkowe zgody marketingowe, to norma

   Usuń
 2. Z wycofaniem zgody może być trudno, bo organizator promocji zastrzega, że dane (imię i nazwisko, telefon i email) mogą zostać natychmiast odsprzedane / przekazane innym podmiotom.
  Trzeba udzielić pełnej zgody na informacje handlowe i marketing drogą elektroniczną i telefoniczną przez spółkę Novem Sp. z o.o. (Organizator konkursu, www.novem.pl), „a także inne podmioty, które pozyskały dane uczestnika od Novem Sp. z o.o.”
  Poza tym jest to trochę loteria szczególnie dla tych którzy są byłymi/aktualnymi klientami wielu banków .
  Wg regulaminu trzeba bowiem być „Nowym Klientem” tego "banku incognito". Jeśli się okaże, że ktoś był już kiedyś klientem tego banku, to nie dostanie tej lokaty.
  Polecam uważne zapoznanie się z treścią regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wycofaniem zgody nigdy nie jest problem. Zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych, zgodę na przetwarzanie danych osobowych np. w celach marketingowych, możemy w każdym momencie odwołać.

   Nie odczuwam osobiście takiego lęku przed zostawianiem danych osobowych, w końcu w tym przypadku jest to tylko (może dla niektórych aż) imię nazwisko mail i nr telefonu.

   Ale szanuje obawy :)

   ps. Ostatnio opisywałem promocje Avivy, gdzie również za oddanie danych kontaktowych i obliczenie składki polisy otrzymałem 1000 pkt Vitay. Jedynie w następnym dniu ktoś z Avivy zadzwonił i poinformował raz jeszcze o ofercie. Brak mojej aprobaty nie spowodował kolejnych telefonów i fali nękania.

   Pozdrawiam

   Usuń
 3. o to to! Sprzedaż danych osobowych - do tego niewielu ludzi przywiązało uwagę a tu taki sprytny chwycik :) oferta atrakcyjna ale sam się nie skuszę

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko, ale co wy sprzedajcie? Jeśli jesteście łowcami okazji z prawdziwego zdarzenia, to co jak co, ale specjalnego maila do takich ofert już dawno mieć powinniście, a numer telefonu podałem do Nju, który i tak niedługo będzie zamknięty, bo wygenerowałem go jedynie na cele niedawnej promocji z powerbankami. W moim przypadku mogą dzwonić i pisać, mam to gdzieś.

  OdpowiedzUsuń