sobota, 25 kwietnia 2015

Zamykamy Konto - Citi Handlowy

Powracamy do cieszącego się popularnością cyklu - zamykamy konta bankowe. Tym razem podpowiemy jak pożegnać się z rachunkiem od Citi Handlowy.


Zgodnie z Regulaminem Rachunków Bankowych, Klient może rozwiązać Umowę w każdym czasie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia poprzez:

- złożenie oświadczenia o wypowiedzeniu przez CitiPhone, po przeprowadzonej weryfikacji pod numerami telefonu: 801 32 2484 lub 48 22 692 2484 (opłata według aktualnej taryfy operatora);


- złożenie oświadczenia o wypowiedzeniu poprzez serwis bankowości elektronicznej Citibank Online,

Po zalogowaniu w serwisie internetowym należy wybrać opcje "Kontakt z bankiem" -> "Zapytaj/Złóż zlecenie", a następnie "Rachunki osobiste" -> "Transakcje kartą".
W treści zgłoszenia proszę umieścić informację o rezygnacji z Umowy Rachunku Osobistego;


- złożenie pisemnego oświadczenia o wypowiedzeniu Umowy w Oddziale Banku;

- przesłanie pisemnego oświadczenia o wypowiedzeniu na adres Banku, podpisanego zgodnie ze wzorem podpisu Klienta, złożonym w Banku;. Z uwagi na powyższe, nie jest wymagane wypełnienie żadnego z formularzy odstąpienia od Umowy.

Korespondencję należy kierować na adres:

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Wydział Obsługi Dokumentacji Klienta
ul. Goleszowska 6
01-249 Warszawa


Jeżeli poszukujesz nowej przystani dla Twoich oszczędności oraz pragniesz przy okazji zarabiać na bankowości sprawdź aktualne promocje w zakładce Finanse.

1 komentarz:

  1. Bardzo przydatny wpis, tym bardziej że Citi w ostatnim czasie oferował kilka ciekawych promocji jak chodźmy ostatnia z tabletem w roli głównej. Na pewno się przyda ten wpis. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń